Otestovali jsme optickou herní myš Marvo M513. Co na ni vybraní testeři říkají? 

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotili
5
14x
4
12x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 22. 2. 2021
do 9. 4. 2021

Herní myš Marvo M513

Optická herní myš Marvo M513vyšší profil pro podporu dlaně a její boční strany jsou tvořeny strukturovanými částmi, aby během hry neklouzala z ruky. Je vhodná pro všechny styly úchopu a vy tak budete mít perfektní kontrolu nad každým pohybem. Oku bude lahodit decentní RGB podsvícení po obvodu myši a scrollovacího kolečka a také pod logem škorpióna. Pokud si k myši zároveň nainstalujete software, můžete si ji dokonale vyladit a naprogramovat si tlačítka, podsvícení, rozlišení nebo nahrát makra. Marvo M513

Software
Díky softwaru se myš stane přesně takovou, jakou ji chcete mít. Pro každé ze sedmi tlačítek můžete nastavit jeho funkci. Pokud vám nevyhovují přednastavené úrovně rozlišení, jednoduše si zvolíte jiné. Nastavit lze také např. rychlost dvojkliku nebo rychlost scrollování. Do softwaru mohou být nahrána také makra, která přiřadíte libovolnému tlačítku, takže několika krokové příkazy zvládnete stiskem jediného tlačítka. 

Podsvícení
Pro každou úroveň DPI si můžete nastavit jinou barvu podsvícení a to buď z přednastavených barev nebo si můžete nastavit vlastní barvu z celé palety RGB tedy z 16.8 milionů barev. Zvolit si můžete také efekt a jeho rychlost nebo jas. Podsvícení je možné i vypnout.

Marvo M513Snadné ovládání rozlišení i podsvícení
Abyste si mohli myš snadno přizpůsobovat i během hry a nepřišli o vítězství, nachází se pod scrollovacím kolečkem tlačítko pro přepínání jednotlivých úrovní rozlišení a tlačítko pro změnu efektu podsvícení.

Specifikace
Senzor: optický
Rozlišení: 800/1600/2400/3200/4000/4800 DPI (defaultně), přes software 500 - 6400 DPI
Počet tlačítek: 7 (programovatelných)
Životnost tlačítek: 3 mil. kliknutí
Podsvícení: RGB
Připojení: USB 2.0
Délka kabelu: 1.6 m
Rozměry: 131 x 70 x 42 mm
Kompatibilní s: Windows 7 a vyšší 

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
27
avatar
Michaela
Libi se mi design a mnozstvi barev, ktere lze vybrat. Nastaveni DPI je take super, protoze obcas menim dle toho, jestli hraju hru, nebo pracuji na PC ? . Jedinou nevyhodou (alespon) pro me je, ze jsme nemohla nastavit (ani s pomoci software) pouze jednu barvu podsviceni. Resp. dostala jsem se na cervenou, ale chtela jsem modrou ? Ve finale to byli asi i tak jedno, protoze, kdyz mys drzim v ruce, tak na barvy nevidim ?..Pri hraní her jsem byla rada za 7 programovatelných tlačítek a vsechny funce ke hre jsem mohla efektivne vyuzivat, pro me skvela vec, lepsi jak mit nastavena tlacitka na klavesnici.
klad Mys sedne akorat do ruky
klad Nastaveni DPI
klad Pěkný design
klad RGB podsvícení
klad Nemoznost nastavit jen jednu barvu
avatar
Mgr. Marie
Testovala jsem Herní myš Marvo M513. Zaujala mne balení a rychlost dodání. Myš se velmi dobře drží v ruce i při delší práci na PC.Je lehká a má příjemné měnící se podsvícení. Boční strany mají strukturovaný povrch a tak neklouže v ruce. Skvělé je scrollovací kolečko, která je vhodné při čtení delších textu. Zajímavá je možnost programování. Mohu Myš jen doporučit.
klad design
klad podsvícení
klad neklouže v ruce
klad s
klad nejsou
příloha
avatar
Martin
Myš MARVO M207 krásně padne do ruky, je velmi lehká, má krásné podsvícení, výborný přenos pohybu, bohužel boční tlačítka reagují až na druhé stisknutí někdy i na třetí, také občas nereaguje. Možná vadný kus produktu, který by mohl statisticky irelevantní. Děkujeme za příležitost testování.
klad krásně padne do ruky
klad krásné podsvícení
klad je velmi lehká
klad boční tlačítka nereagují
avatar
Jan
Dobrý den, v minulých dnech jsem měl možnost testovat herní myš Marvo M513. Myš je z grafického designu příjemně zpracovaná, avšak to samé se nedá říct o softwaru. Myš funguje správně tak jak má, boční tlačítka nijak nepřekáží při pohybech myši, super věc je že si můžete všechna tlačítka libovolně naprogramovat. Funkce podsvícení RGB je příjemná, avšak v dnešní době to již není nic neobvyklého. Za mě je software až moc jednoduchý, a chybí v něm některé funkce, které můžou někteří hráči požadovat. Když to shrnu, tak myš funguje tak jak má když se podíváme na cenovou kategorii do které spadá, tudíž bych se nebál jí doporučit každému, kdo nerad vyhazuje tisíce za “spotřební materiál”.
klad Padne do ruky
klad Příjemný materiál
klad Boční tlačítka mají dobrou velikost
klad Boční tlačítka nijak nepřekáží
klad Software se sekal
klad Málo možností pro nastavení macra
klad Možná až příliš lehká
avatar
Libka
Optická herní myš Marvo M513 je velmi pohodlná, pracuje se s ní dobře. Má 7 programovatelných tlačítek, což je super, a velký výběr DPI. Design je korunován díky skvělému RGB podsvícení po obvodu myši, scrollovacího kolečka a také pod logem škorpióna, je decentní a skvěle nastavitelné. Herní myš Marvo M513 mohu jen doporučit.
klad podsvícení a možnosti nastavení
klad nic
avatar
Michaela
líbí se mi, že je univerzální pro všechny možnosti úchopu. RGB podsvícení po obvodu celé myši vypadá fantasticky. scrollovací kolečko se snadno používá, reaguje po lehkém otočení. nastavení podsvícení přes software mi dalo chvilku zabrat, musela jsem si najít manuál, ale nakonec se povedlo. zatím po 14 dnech používání bez problému.
klad kolečko
klad univerzální uchop
klad podsvícení po obvodu
klad zatím nic
avatar
nikol
Přiznám si, že jsem o této Marvo myši nikdy neslyšela ani o jako značce samotné, ale zamilovala jsem si tento výrobek. Krom úžasného softwaru, kde je spousta možností jak si s myší pohrát tak, aby mi vyhovovala k hraní. Software umožňuje RGB podsvícení, rychlost promítaní barev i nastavení barev samotných. Software i umožňuje nastavení DPI, ale lze to nastavit i na tlačítku u samotné myši. Myš má taky po stranách tlačítka, které lze taky naprogramovat v samotném softwaru.
klad design
klad RGB podsvícení
klad software
klad Velikost myši
klad DPI je dostačující
klad Váha myši, přišla mi ze začátku těžší, než myš, kterou jsem používala předtím
klad myš je někdy těžší pohybovat po látkové podložce
avatar
Jana
S myší se velmi dobře pracuje a skvěle se drží v ruce. Velkou výhodou je software programování tlačítek, takže při hraní je vše po ruce. Dále pak RGB podsvícení je také super. Mohu si dle libosti a nálady měnit barvu. Jsem moc ráda, že jsem myš mohla testovat a oživila můj počítač.
klad design
klad podsvícení
klad nic
avatar
Martina
Mys je velikostne větší oproti jiným značkám, ale velice rychle se na ni zvykne. V propojení s počítačem funguje skvele a bez problému. Možnost naprogramování tlačítek nám hodně zjednoduší práci s myši. RGB podsvícení , tak z toho jsem velmi nadšena, krasne barvy.
klad Barvy
klad 0
avatar
Martina
Marvo myš M513 má pekný dizajn, ľahko sa s ňou manipuluje, krásne svieti. Jedinou nevýhodou je drôtové pripojenie cez USB. Optická myš sa jednoducho programuje so softvérom. Funguje aj bez podložky, RGB podsvietenie sa dá vypnúť. Cena je primeraná kvalite
klad Dizajn
klad Ľahké ovládanie
klad Podsvietenie
klad RGB podsvietenie
klad Cena
klad drôtové pripojenie
avatar
Ivana
Myš Marvo M513 mě překvapila designem, je opravdu pěkná. V ruce příjemně sedí, neklouže, tlačítka jsou umístěna pro větší i menší ruku (zkušeli jsme se synem). Myš nabízí software se snadnou a rychlou instalací ( stačí pouze stáhnout cca 2MB soubor -Nastavení RGB, DPI, Makra.) Oceňuji kabel, dostatečně dlouhý, omotaný. RGB podsvícení je moc fajn, nastavitelné, super! Myš ráda doporučuji.
klad RGB podsvícení
klad pěkně sedí v ruce
klad kabel omotaný
klad nastavitelná boční tlačítka
klad design
klad nenašla jsem
avatar
Jan
S myší jsem spokojen. Dobře padne do ruky a má nádherné podsvícení. To vám v kombinaci s mnoha možnostmi, které si můžete v aplikaci nastavit, dá příležitost si myš upravit kompletně dle vlastní chuti. Můžete například měnit barvy, jakými bude svítit, přechody mezi nimi, nebo i celkovou sílu světla. Naopak, největší slabinou této myši je nastavení citlivosti, kde je sice skvělá možnost zvolit si ke každému módu citlivost, ale to moc nepomůže citlivost vylepšit, protože má velké skoky. Např. já používám nejčastěji citlivost mezi 2 až 3 tisíci, mám na výběr jen asi ze dvou módů, protože myš není schopná pracovat s více nastavením citlivosti. Jinak jsem s myší spokojen a po chvíli přivykání se mi s ní pracuje skvěle.
klad hodně variant nastavení
klad padne do ruky
klad podsvícení
klad barevnost
klad varianty citlivosti
klad trochu vrže scrolovací kolečko, pokud rychle točím
avatar
Hana
S myší jsem spokojena, rychle jsem si na ni zvykla, nastavení není složité. Dobře padne do ruky a má nádherné podsvícení. V aplikaci si lze upravit myš kompletně dle vlastní chuti. Můžete například měnit barvy, jakými bude svítit, přechody mezi nimi nebo i celkovou sílu světla. Trochu méně jsem spokojena s výběrem nastavení citlivosti, postrádám více voleb. Kromě toho mi občas přijde, že scrollovací kolečko trochu vrže, pokud s ním rychle točíte. Cena rozumná.
klad možnosti nastavení
klad dobře padne do ruky
klad skvěle vypadá hlavně ve tmě
klad nedaří se mi nastavit citlivost tak, jak bych chtěla
příloha
avatar
Kateřina
Marvo myš M513 je omerne velka mys, nicmene se celkem pekne drzi. Ovladani je lehke. Chvalim moznost nastaveni tlacitek. Podsviceni je hodne intenzivni, vypinam. Ale to je pouze muj pohled, ostatnim barevnost vyhovuje. Reakce mysi jsou dostatecne, lze korigovat. Myslim ze nemam co vytknout.
klad snadne nastaveni
klad nic
avatar
Jáchym
Software myši je hodně dobrý a líbí se mi, ale něco bych na něm asi přece jenom vytknul, líbí se mi na něm programovatelnost tlačítek. Jenom na mě působí dojmem, jako kdyby byl vytvořený před 5 až 10 lety. Programovatelnost je super. RGBčko myši se mi líbí. Myš, kterou jsem měl předtím, měla pouhé 4 barvy. Zatím co tahle myš má už v dnešní době na herní myš standartních 16,8 milionů barev. Nastavení RGB v softwaru moc nejde, což mě trochu mrzí, ale je to maličkost. Podtrženo, sečteno, myš je skvělá. A doporučil bych jí každému ne jen pro herní, ale i pro kancelářské účely. Z myši jsem opravdu nadšenej.
klad Design
klad Zpracování
klad Materiál
klad Citlivost
klad Hratelnost
klad RGB
klad Málo interaktivní software
avatar
Richard
Jak začít? . Prvně jsem používal myš asi 20 minut a měl jsem problém s úchopem, protože sem zvyklý na jinou ergonomii. Teď po pár dnech používání už mohu říct, že jsem si zvykl a celkem mi sedí. Začnu softwarem. Snadný a přehledný program, který umožní komplet změnu všech tlačítek pro vaše potřeby a detailní úpravu citlivosti různého druhu. Také RGB podsvícení je super a možnost si ho v programu upravit, už jen takový bonus, který stejně asi nikdo moc upravovat nebude. Ergonomie mi přijde, že je stavěná na větší ruce, ale zároveň poloha bočních tlačítek na menší ruce. Nakonec jsem si našel správný úchop a pohoda. Myš není ani nijak hlasitá a všechny tlačítka mají příjemný odpor. Jediná věc, kde mám problém je váha. Respektive nemožnost odlehčení, nebo naopak. Za mě je myš docela těžká. Každopádně za cenovku, co se pohybuje, je určitě super :)
klad Jednoduchost a možnosti softwaru
klad Délka a kvalita kabelu
klad Příjemný povrch
klad Cena
klad Váha a nemožnost upravovat váhu
avatar
Soňa
Nejlepší PC myš, jakou jsem kdy měla. Nevidím jediné mínus, jen plusy. :-) Velmi poholná v ruce, ideální velikost. Líbí se mi, že svítí a že si dokonce můžu díky staženému softwaru nastavit vše podle svých představ. Jak rychlost přechodu barev, tak i typ osvětlení, rychlost, použití tlačítek atd... U bočních tlačítek velmi oceňuji funkce, které mi urychluje práci na PC. Nemám co vytknout, naprostá spokojenost. :-)))
klad osvětlení myši
klad možnost nastavování tlačítek podle sebe
klad velikost myši
klad pohodlná v ruce
klad boční tlačítka pro urychlení práce na PC
klad /
příloha
avatar
Jitka
Myš Marvo M513 mě příjemně překvapila, software pro naprogramování tlačítek je velice intuitivní a velice usnadní práci. RGB podsvícení je jedinečné v tom, že si mohu zvolit barevné schéma nebo si dokonce podsvícení vypnout. Jsem nadšená a vřele doporučuji.
klad programovací tlačítka
klad barevná schémata podsvícení
klad velikost
avatar
Mialn
Myš na první pohled působí elegantním dojmem. Po zapojení kabelu do USB portu se rozsvítí velmi příjemné podsvícení. Rovněž si jej můžete po stažení oficiálního programu upravit podle vlastního gusta. Program samotný není moc uživatelsky přívětivý, ale dá se v něm zorientovat a nakonec si vlastní nastavení barvy a intensity podsvícení nastavíte. Rovněž si v programu lze naprogramovat všech 7 tlačítek dle vlastního gusta. Myš skvěle padne do ruky a její povrch je velmi příjemný na dotyk. Šest možností nastavení DPI mi přijde trošku zbytečné, ale zase si každý má možnost nastavit vlastní citlivost. Kluzné plochy na spodní části myši mají trošku méně klouzavý povrch a tak se s myší trochu hůře jezdí po všech površích. Myš tak působí jako by měla větší váhu než ve skutečnosti má. Sensor nemá potíže ani s hladkými plochami a reaguje vždy skvěle. Celkový dojem z myši mám dobrý, pokud si zvyknete na "tužší" chod myši po podložce, určitě nebudete litovat za vynaložené peníze.
klad Decentní design
klad Příjemný povrch
klad Podsvícení
klad Kluzné plochy myši
avatar
Denis
Tahle počítačová mys mě na první pohled zaujala svoji velikosti. Je mnohem větší než běžné myši. S počítačem spolupracuje velice krasne. Programovatelné tlačítka jsou velice užitečná a praktická a usnadňují práci s myši. RGB podsvícení je naprosto úžasné, krasne svítící barvicky.
klad Velikist
klad Měnící barvy
klad 0
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel